טיפולי פנים

טיפול יופי מפנק

טיפול המותאם לפי סוג העור. טיפול זה משלב בתוכו ניקוי פנים ראשוני, הכנת העור לקליטה של חומרים פעילים, פילינג, עיסוי ומסיכה.

טיפול קלאסי

טיפול פנים המתבצע בהתאמה אישית. הטיפול כולל ניקוי ראשוני, הכנת העור, ניקוי עמוק, פילינגים וחומצות בהתאמה אישית, מסג' ומסיכה. טיפול זה נועד על מנת להחיות את עור הפנים .

טיפול הבהרה

כמעט לכל אחת יש את כתמי הפיגמנטציה שמפריעים לה. טיפול הבהרה זה נבנה במיוחד לאותן נשים. המטרה בטיפול זה הוא לפרק את תאי הפיגמנט העיקש ולדכא את המלנין שנדבק אל שכבת האפידרמיס. טיפול זה כולל ניקוי ראשוני, הכנת העור, פילינגים מיוחדים וחומרי הבהרה פעילים אשר מוחדרים לעור והתוצאה נראית לעין כבר בטיפול הראשון.

טיפול אנטי איג'ינג משקם – ג'רנטיק + חומצות

ג'רנטיק הוא מותג בנלאומי של מוצרים בשיטות לטיפוח העור, חומרי הטיפוח של ג'רנטיק מותאמים במיוחד למרכז הפרא רפואיים הגדולים בעולם. טיפול ג'רנטיק מושתת על שלושה מרכיבים חיוניים ושימוש בתהליכי הייטק עתירי ידע כדי להעשיר את הנוסחאות של המוצרים בהם אנו משתמשים עם יותר ויותר חומרים טבעיים פעילים. פיתוח סינרגיה בן המרכיבים הטבעיים בטיפול נכון באפידרמיס. טיפולי ג'רנטיק הוכיחו עצמם ביעילות גבוהה ממרבית חברות הקוסמטיקה בעולם. טיפול האנטי איג'ינג נועד על מנת להחזיר ולהאיץ את הגמישות והאלסטיות  של העור שנעלמו עם השנים ונלחם בסימני ההזדקנות, בטיפול ספציפי זה אנו משתמשים בחומצות שמחליקות, מבהירות, מרככות, ממצקות ומאיצות את התחדשות התאים מחדש. בטיפול זה נחדיר ויטמינים וקרמים בעלי עוצמה ופעולת הסנכרון בניהם מחזקת ומאיצה את התוצאות.

טיפול יהלום- מיקרו- דרמבריישן לקילוף עדין ורך

פיליניג יהלום- פילניג מכני שמבוסס על הנעה עם מכשור מכני מבוקר המקלף את השכבה העליונה של העור. טיפול זה כולל ניקוי והכנת העור לעבודה עם מכשיר המיקרו-דרמבריישן אשר מסיר את השכבה העליונה של העור, בצורה אחידה. לאחר שהתאים המתים הוסרו העור פתוח ומוכן לקליטת חומרים בונים ומשקמים, חומצות, סרומים וויטמינים בהתאמה אישית.

התמדה בסדרה של טיפולי דרמברייש תראה שיפור במרקם העור, הבהרת כתמים שנוצרו מחשיפה לשמש, קימטוטים קטנים מצטמצמים וטישטוש צלקות אקנה.

טיפול נוער ואקנה

בני נוער רבים מסתובבים עם פצעונים קטנים שבמשך הזמן הופכים לגדולים. הבחנה מיידית והגעה לטיפול באותם פיצעונים יאפשרו לאותם בני נוער לעבור את גיל הבגרות ללא בושה ובנעימות. אנחנו במרכז לטיפולים אסתטיים שמים דגש מיוחד על טיפולי אקנה לנוער. ברשותנו חומרים פרא-רפואיים אשר נחקרו ונבדקו במעבדות הטובות בעולם. חומצות בריכוזים שונים מוחדרים לעור על מנת לווסת את רמת השומניות בעור, ובכך לדכא את יצירת הפצעונים והקומודונים. חשוב לציין כי לטיפול זה הכרחי המשך טיפול ביתי על מנת להגיע לתוצאות טובות ומתמשכות.

טפולי גב לאקנה

לפי מצב.

טיפול כלה

טיפולי כלה מחולקים לשניים.

את הטיפול העיקרי נבצע חודש לפני היום הגדול. בטיפול זה ננקה את העור, נבצע פילינגים שונים על מנת להחיות את העור ולמלא אותו בתאים חדשים. אנחנו נחדיר ויטמינים וסרומים להאצה מהירה של התחדשות העור.

בשבוע שלפני החתונה הטיפול יהיה עדין ביותר, ניקוי פילינג קל והחדרה של ויטמינים  יגרמו לעור להראות בריא וקורן, מסג' מרגיע, מסיכת יופי ביחד עם קפה ועוגה יוציאו אותך יפה קורנת ומאושרת אל החופה.

מזוטראפייה

טיפול המזוטראפייה כרוך בהזרקת כמויות קטנות מאוד של ויטמינים המוזרקות באמצעות מחט עדינה אל רקמת השומן והחיבור מתחת לעור באזור בו אנו רוצים לטפל. ויטמינים אותם אנו מחדירים מעוררים היווצרות והתחדשות של קולגן ואלסטין, טיפול מזוטרפיה גורם למראה צעיר יותר של העור ולאחר הטיפול הראשון העור נראה רענן ובהיר יותר.

הסרת שיער

טיפולים משלימים

40567282 - manicure and hands spa. woman in a beauty nail salon

היהלום שבכתר - ציפורניים

42420961_m

איפור קבוע ועיצוב ריסים

52824456_m

עיצוב גבות

צריכים הכוונה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזריזות