מאמר שיזוף בהתזה

אנחנו משקיעות כל כך הרבה במראה שלנו, מטפחות, מסתדרות, שהתסרוקת תיראה ככה, שהגבות יהיו מסודרות, דואגות ללבוש מכף רגל ועד ראש אבל את העור שלנו אנחנו לעיתים שוכחות.עדיין נשים רבות משתזפות תחת השמש הלוהטת ומסכנות את בריאותן, ישנם נשים שהולכות למכוני שיזוף למרות שהסיכונים ידועים לכל, ישנם בנות שעובדות עם חומרי צבע מלכלכים ומזיקים לעור. אז לקראת הקיץ יש לנו בשורה חלומית בשבילך ושמה: שיזוף בהתזה!

 

מה זה בעצם שיזוף בהתזה?

החלום האוניברסלי של הנשים להיות שזופות גייס את מיטב המומחים והטכנולוגיות לטובת המטרה הלוהטת והשחומה. למעשה שיזוף בהתזה מתרחש בהתזה באמצעות מכשיר שיזוף מיוחד וללא סכנה בריאותית. מדובר למעשה בתמיסת שיזוף המכילה סוכר תלת פחמני. הסוכר אינו מייצר ומעודד מלנומה כמו השמש הלוהטת בשמיים. הפתרון  הנ"ל מושלם לנשים אשר רוצות עור שזוף ויפה וללא סיכונים בריאותיים ותופעות לוואי.

 

המלצות הצוות לפני שיזוף בהתזה

  • להגיע עם עור נקי ושטוף.
  • לפני שמחליטים על שיזוף בהתזה מומלץ לבצע פילינג מיוחד לעור בתיאום אישי מול הקוסמטיקאית
  • מומלץ לבצע הסרת שיער מיותר באיזורים בהם רוצים לבצע את השיזוף.
  • יש להצטייד בבגדים אווריריים שישמשו לאחר הטיפול על מנת לשמור על התוצאה.

רגע, מה היתרונות בכלל של שיזוף בהתזה?

היתרונות של השיזוף בהתזה ברורים. ראשית, אין סיכון בריאותי היות והחומר מותז על העור החיצוני ולא חודר למעטפת הפנימית של הגוף. שנית, ההתזה לא מלכלכת או יוצרת כתמים על העור כמו חומרים אחרים הנמצאים בשוק. מבחינת ההתאמה שיזוף בהתזה יכול להתאים לכל סוגי העור וזה יתרון משמעותי. כל אחת לפי רצונה יכולה להגיע לעור זוהר ורענן והכל בטיפול קצרצר. חשוב מאוד לציין שהאמידות של השיזוף גבוהה מאוד במכון שלנו ונשמרת לאורך זמן רב.

 

מוזמנים באהבה להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו להתאמת טיפול שיזוף בהתזה.

 

באהבה,

נטלי בביוף

מאמר שיזוף בהתזה
השארת תגובה