קרם טלומרה DNA לחידוש נעורים

בשנים האחרונות התגלו פריצות דרך מדעיות בכל הקשור לאופן פעילותה של המערכת התאית ותפקידה כשעון חיים ביולוגי בגוף האדם. קצוות הכרומוזמים עליהם אחראית המערכת התאית נקראים טלמורים. עד השנים האחרונות לטלמורים הייתה חשיבות מבנית בלבד אך מדענים גילו לאחרונה שהגורם המוביל והדומיננטי להזדקנות נובע מהתקצרותם של אותם טלומרים, וזאת כבר תגלית מרעישה. הטלומרים מכילים את החומר התורשתי בגרעין התא. תפקידו של הטלומר הוא למעשה לשמור על הכרומוזום של התא אשר מכיל את החלבונים הנחוצים לקיומו.

חשיבות הטלומרים בגוף

לטלמורים תפקיד מכריע וקריטי בהגנה על הכרומוזומים בגוף. על הקשר בינם ובין השעון הביולוגי ניתן ללמוד מהסתכלות על תאים בתרביות רקמה. כאשר בודקים תאים מהגוף ומגדלים אותם בצלחת תרבית, התאים מתחלקים עד שלבסוף מפסיקים לגדול ו"נגמרים". זהו למעשה תהליך ההזדקנות. באחד המחקרים שבוצעו בתחילת שנות ה90 על ידי קרול גריידר הגיעו למסקנה מעניינת: ניתן לחזות את משך חיי התאים על פי אורך הטלומרים שלהם. מרכיב הטלומרים בגוף הינו חלק מהDNA שלנו ומשמש כמד ביולגי ותפקיד מרכזי בתפקוד התאים ואיכותם. במשך השנים הטלמורים מאבדים את היכולת להגן על התאים עקב היחלשותם וכתוצאה מכך הגוף סובל מרפיסות בעור, קמטים, חוסר חיוניות וכתמים.

 

קרם הטלומרה (DNA) בפעולה

תכשיר הDNA פועל להתחדשות תאי הDNA הבריאים ובכך מעקב ומאט את סימני ההזדקנות. הקרם חודר למבנה התאי של העור ו"מתקן" את הטלמור שנפגע כדי לייצבו ובכך שומר על העור בריא. הקרם פועל על התאים שנפגעו ומחליש משמעותית את קצב הדרדרותם. הקרם מעניק לחות ותחושה נעימה בגוף, בנוסף פעיל בזמן השינה ועוזר במיצוק הפנים ובהעלמת סימני אדמומיות

המלצה : יש למרוח את הקרם פעם אחת ביום - לפני השינה. חשוב למרוח את הקרם על עור נקי ויבש. אפשרי ואף מומלץ להוסיף סרום טיפולי לקבלת תוצאות מירביות. בבוקר יש לזכור למרוח מקדם הגנה.

השארת תגובה