צעירים לנצח עם טיקסל

מהו ה- Tixel ?

מכשיר הטיקסל הוא מכשיר לחידוש והצערת העור בטיפול מהיר ונוח ובזמן החלמה קצר. טכנולגיית ה TMA (אבלציה תרמו מכאנית) היא טכנולוגיה אסתטית וחדשנית העושה שימוש בחום טבעי בלבד וללא קרינה.

באמצעות המכשיר ניתן להחדיר חומרים לעור במריחה בלבד במקום מזורתרפיה. הטיפול אפקטיבי בקמטים ובהעלמתם, בצלקות אקנה, פיגמנטציה, נזקי שמש, וכן בהבהרת העור, החדרת חומרים באופן יעיל, לחידוש העור ולשיפור משמעותי של מרקם העור. אין צורך בחומרים מאלחשים! הפעולה לא כוללת אבלציה עור. החום עובר לדרמיס העליון מבלי לפגוע באפידרמיס, וכך נוצרות תעלות חדירות להעברה יעילה של מולקולות הידרופיליות דרך העור. ההשפעה על רקמת המטרה היא כמעט כמו של לייזרים נקודתיים המבוססים על פחמן דו-חמצני, אולם רמת הכאב פחותה והפעולה בטוחה. 

צעירים לנצח עם tixel

למה דווקא טיקסל?

אומנם התוצאה של טיפולי הלייזר המוכרים לנו יכולה להיות זהה לזו של הטיקסל, רק שכאן אין כאב, אין צורך באילחוש, אין צורך בקירור במהלך הטיפול, אין דימום וכאמור, הבטיחות מקסימלית. 

הטכנולוגיה מבוססת על מיקרו-נקבים (Fractional Micro-Pores), מערכת תרמית נקודתית המכסה את טווח הטיפולים של לייזרים המשייפים את העור המבוססים על פחמן דו-חמצני וכן של לייזרים שאינם משייפים את העור. להבדיל ממכשירי הלייזר הללו, אנרגיית החום בטיפ הרב פעמי עוברת לשכבה העילית של העור בלבד ולכן רמת הכאב נמוכה מאוד וזמן ההחלמה קצר מאד. 

ניתן לטפל גם קרוב מאד לעין ואף בעפעף עצמו (מעל גלגל העין), על מנת למתוח את העור סביב העיניים ולהדקו.

 

ולמה כל כך חשוב לנו לטפל?

ככל שאנחנו מתבגרים עולה הצורך שלנו בשימור העור שלנו והמראה הרענן שלו. זהו צורך נפשי ורגשי שמקורו כמובן בעצמנו אך גם בחברה- הפנים שלנו הם מי שאנחנו, מה שאנחנו משדרים בחיי העבודה שלנו, חיי החברה, הפנאי, הזוגיות וכו'. כשהזקנה מתחילה להראות את אותותיה על עור הפנים, עד כמה שהעניין טבעי לנו ולגיטימי שייקרה, יש לכך השפעה על חיינו. במקרים רבים מדווחים מטופלים על ירידה בביטחון ובדימוי העצמי בעקבות מראה העור שניזוק ובגר, ועל שיפור נפשי משמעותי בתחומי חייהם השונים לאור טיפול מוצלח, ממוקד ויעיל.

 

נטלי פרץ.

השארת תגובה