המודעות של הטיפוח העצמי, הרצון להיראות צעירים יותר, גורמת לנשים רבות, להגיע לקליניקות פרטיות, אשר בהן מתבצעים טיפולים קוסמטיים בשיטות החדשות ללא הצורך בניתוח. כבר מגיל 40, נשים מתחילות  לראות במראה קמטוטים וקמטים שונים, כאשר הן יודעות כי אם הן לא תטפלנה בהם, המצב רק יחמיר. האמת היא שיש לטפל כמה שיותר מהר בקמטים באמצעות טיפולים מיוחדים כמו צמצום קמטים, כאשר ניתן לחזור לשגרה לאחר הטיפול. טיפולי חידוש העור והעלמת הקמטים, נעשים באמצעות הזרקות ומכשירים שונים כגון גלי רדיו.

 

באמצעות מכשירים טכנולוגיים פורצי דרך ושיטות רפואיות שמצאו רופאי העור וכירורגים, ניתן להקטין או לעבור טיפולים של צמצום קמטים, ללא סבל, הרדמה מלאה או החלמה ממושכת. גם הפחד מפני ניתוח פלסטי שאולי לא יצליח, מקנן בנשים רבות שלאחר שראו תוצאות על חברותיהן שעברו טיפולים להצערת העור והעלמת הקמטים, החליטו שאף הן מבצעות את הטיפולים שיקנו להן מראה צעיר בכמה שנים טובות.

 

ממה נוצרים הקמטים וכיצד ניתן לצמצם אותם?

 

אובדן השומן התת עורי, עדוי לדלדל נפח של ההיפודרמיס ורפיון עור הפנים. שינויים אלה, נגרמים בגלל שינויים הורמונאליים כגון ירידה ברמת ההורמונים הנשים שהם אסטרוגן ופרוגסטרון. גם נזק סביבתי כגון: זיהום אוויר וחשיפה לשמש, גורמים לקמטים להיווצר מהר יותר. גם טיפול בגלי אור או רדיו מסייע רבות לפעולת צמצום קמטים. טפול זה הינו בטוח ומבצעים אותו בקליניקות הוותיקות בארץ. יש לציין כי לטיפול זה, אין תופעות לוואי קשות, מלבד אדמומיות מקומית החולפת לאחר יומיים שלושה.

צמצום קמטים בטיפולים חדשניים

אין צורך להגיע למנתח פלסטי ולסבול גם מכאבים, החלמה ממושכת והוצאות כספיות גבוהות. באמצעות טיפולים חדשניים של צמצום קמטים, תוכלו ליהנות מעור חלק ללא קמטים. בקליניקה לטיפולים אסטטיים חדשניים בראש העין בבעלותה של נטלי פרץ , תוכלו ליהנות מעור צעיר והשבת הנעורים באמצעות הטיפולים החדשניים באמצעות מכשירים ושיטות פורצות דרך. טיפול בהזרקת פלזמה{PRP }, הסרת עור עודף מהפנים והצוואר,טיפולי אנטי אייג'ינג לעור הפנים, המסת שומן בקור ועוד. נטלי כבר עובדת שנים רבות כקוסמטיקאית פרה רפואית והיא עוברת השתלמויות שונות בארץ ובחו"ל , כך שהיא מעודכנת בכל סוגי  הטיפולים החדשניים ביותר.. לנטלי עשרו לקוחות מרוצות המלוות אותה שנים  .    

 

פגישת ייעוץ חינם

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם ולא מחייבת נשמח לפגוש אתכן.
נא השאירו פרטים ונחזור אליכן בהקדם האפשרי.

השארת תגובה