פילינג יהלום

כולם יעמדו נפעמים בשתי שורות שסביבך, ינופפו לך לשלום, יצלמו. אמא עם דמעות, אבא יתרגש. ילדים יפזרו את הפרחים. כולם יקראו בשמך, אהובך שבחרת להיות לבעלך, יחכה כבר מתחת לחופה. את צועדת לאט עם השמלה הלבנה. כולם נפעמים כמה את זוהרת, פנייך יפות כמו שמש.

אבל היי… הם לא יודעים כמה שעבדת קשה על זה! עונת החתונות עוד לא נפתחה אבל זה בדיוק הזמן וההזדמנות להתחיל להכין את עור הפנים לרגעי השיא של החיים. אחד הטיפולים המומלצים לפני ליל הכלולות הוא טיפול הפילינג יהלום.

מה זה פילינג יהלום?

פילינג יהלום הינו פילינג מכני המבוסס על הנעה עם מכשור מכני מבוקר המקלף את השכבה העליונה של העור, בצורה אחידה. לאחר שהתאים המתים הוסרו, העור למעשה מוכן לקליטת חומרים בונים ומשקמים, חומצות, סרומים, וויטמינים בהתאמה אישית. טיפול הפילינג יהלום הופך את העור לקרקע בריאה המאפשרת קליטה של חומרים אקטיבים המיטיבים עם העור.

למי מתאים טיפול הפילינג יהלום?

טיפולי הפילינג יהלום יתאימו לנשים מעל גיל 40 אשר להם עור עייף ומלא קמטים. הטיפולים יכולים גם להתאים לנשים צעירות העומדות להינשא ורוצות את עורן בשיא היופי והזוהר ברגע של חייהן. הטיפול יכול להתאים לנשים הסובלות מפיגמנטציה, צלקות אשר נוצרו מאקנה, כתמי שמש על העור או "שקיות" שחורות מתחת לעיניים. ישנם נשים שמבצעות סדרת טיפולים קצרה לפני אירוע או שמבצעות טיפול יהלום כחלק משגרת טיפולים ושמירה על העור.

תוצאות טיפול פילינג יהלום

התוצאות של טיפול הפילינג יהלום מוכחות. העור לאחר מספר טיפולים מקבל תחושה רכה עם מרקם של תינוק. כתמי השמש והצלקות ייעלמו והעור יחזור להיות רענן ומלא ברק. החומרים והקרמים שנמרח לאחר מכן יספגו טוב- טוב בעור לאחר טיפול היהלום, מה שיאפשר תוצאות טובות עוד יותר.

השארת תגובה