ניתוח ליפטינג

 

ההזדקנות היא תוצאה טבעית שמזכירה לכולם שהזמן חולף. החשיפה הממושכת לקרני השמש, המתח של חיי היום יום, חוסר שינה, תזונה לא בריאה וגנטיקה, הם אלה שרק גורמים להופעתם של קמטים באזורים השונים של העור והפנים. גם קפלי העור וקמטי ההבעה נהיים עמוקים יותר. נשים רבות מבצעות ניתוח ליפטינג אצל טובי המנתחים הפלסטיים בארץ. אמנם לא ניתן להחזיר את השנים אחורה אך ניתוח זה, בהחלט עוזר לשיפור המראה והצערת העור. ניתן למצוא גם טכניקות כירורגיות רבות לטיפול בתופעת הזדקנות העור בפנים ובצוואר, כך שהיא תוכל להתאים לצרכים ולציפיות של כל מטופל\ת.

 

נשים שהחליטו על ניתוח ליפטינג לעור הפנים, אך חושבות עם הזמן גם לבצע ניתוח מתיחת צוואר. רופאים פלסטיים, ימליצו להן לבצע את שני הניתוחים גם יחד באותה ההזדמנות שהן מבצעות מתיחת פנים {ליפטינג}.בדרך זו, ניתן לחסוך סבל והחלמה, היות ומדובר על שתי החלמות וניתן יהיה לחסוך בפעולה אחת את שני הניתוחים.

 

כיצד מתבצע ניתוח ליפטינג

 

ראשית יש לדעת, כי סימני ההזדקנות בפנים, נוטים להתקדם עם הזמן ומתחילים באזור העיניים ואז מתפשטים בהדרגה לשאר אזורי הפנים. זו הסיבה כי ניתוח ליפטינג חייב להתאים על פי סוגי הקמטים הבולטים אצל כל מטופלת.. לאחר התייעצות עם הרופא, ישנן הוראות שיש לבצע אותן כגון הפסקת עישון למי שמעשנת כשבועיים לפני מועד הניתוח.  ניתוח זה, מבוסס על שרירי הפנים, השומן והעור וכן, הסרת הרקמות העודפות באמצעות חיתוך שמתחיל באזור הרקות באזור צמיחת השיער ואיסוף ומתיחת הכור מאחורי תנוך האוזניים  בדרך זו, הצלקות נשארות מוסוות  תהליך הליפטינג מתרכז במבנה השרירי, במבנה העצמות ובשומן הפנים, כך שניתן יהיה להשיג תוצאות של מראה טבעי יותר.

 

ליפטינג ללא ניתוח פלסטי

 

עד לפני כמה שנים, נשים היו הולכות למנתחים הפלסטיים על מנת לבצע ניתוח ליפטינג למתיחת עור הפנים או הצוואר. היום באמצעות טכנולוגיות ומדע מפותחים, ניתן להזריק חומרים תת עוריים לעור וכך העור הופך להיות מתוח, גמיש וחיוני. מדובר על טיפולים שיש לחזור עליהם אחת לשנה- שנתיים, תלוי בסוג הטיפול. קוסמטיקאיות פרה רפואית וקליניקות שבהם ישנם רופאים לאסטטיקה, מבצעים את הטיפולים הללו בהצלחה.

 

היום רוב הנשים כבר מצאו פתרון הולם, ללא כאבים, נחלמה והוצאה של הון על ניתוחי הפנים או הצוואר. בקליניקה של נטלי פרץ בראש העין, תוכלו לקבל טיפולים מקצועיים ע"י נטלי שהיא קוסמטיקאית כבר שנים רבות ומעניקה את כל הטיפולים החדשניים ביותר כגון: טיפול בפלזמה נגד קמטים בעור הפנים והצוואר, הזרקות של חומצות הילואירניות, הסרת שיער לצמיתות, המסת שומן בקור, טיפולי פנים, איפור קבוע ועוד.   

פגישת ייעוץ חינם

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם ולא מחייבת נשמח לפגוש אתכן.
נא השאירו פרטים ונחזור אליכן בהקדם האפשרי.

השארת תגובה