מתיחת עור פנים  בתהליך קצר וללא ניתוח

 

השיטה שגרמה למהפכה בתחום מתיחת עור הפנים הינה שיטת  "טיפול ערפד": שהתפרסמה בשל דוגמניות ושחקניות מפורסמות שחידשו את מראה עור הפנים באמצעות טיפול  זה. מדובר למעשה בשימוש של מנגנונים בגוף לחידוש העור והשגה של שיפור משמעותי במראה החיצוני ללא חומרים כימיים או טיפול פולשני. מתיחת עור פנים בשיטה זו הנקראת שיטת הפלזמה או באנגלית PRP. נעשית בתהליך קצר הנמשך דקות ספורות, כאשר מוזרקים תאי דם בחזרה לעור, כאשר הפלזמה עצמה, עברה השבחה לפני הזרקתה לעור הפנים. הפלזמה עצמה מועשרת בטסיות שהם תאי ריפוי שבה מעודדים את צמיחת השכבות התת עוריות, יצירת קולגן חדש, מה שיגרום לגמישות העור.

 

התוצאות של מתיחת עור פנים באמצעות פלזמה, נראות מיד. יש לציין כי אין תגובות אלרגיות או תופעות לוואי כלשהן והאפקט הינו לטווח ארוך של לפחות שנתיים. יש לציין, כי שיטה זו, מוכרת יותר בתחום הכירורגיה והאורתופדיה ורפואת השיניים. היום מסתבר שגם ברפואה האסטטית שיטת הזרקת הפלזמה, פשוט עושה פלאות.

 

טיפול טבעי למתיחת הפנים ללא מגבלה

 

זו עוד סיבה לבצע מתיחת פנים בשיטת הפלזמה היות ומדובר בטיפול טבעי שניתן לבצע אותו בכל סוג וצבע עור ללא מגבלה. טיפול זה מבוסס על דם המטופלות כשאר הזרקות אלה מתבצעות ע"י רופאים או קוסמטיקאיות פרה רפואיות שמנוסות שנים בתחום הקוסמטיקה הפרה רפואית, כך שטיפול זה הינו בטוח. יש לציין כי אם ישנה מי שחולה במחלה כרונית, מתבקשת ליידע את הקוסמטיקאית הפרה רפואית או את הרופא שמבצע את הטיפול, כך שכבר בפגישה הראשונה יימצא פתרון הולם או אישור של הטיפול.

 

 מתיחת עור הפנים בשיטה החדשנית  בקליניקה בראש העין

 

 לא כל אישה מוכנה להפקיר את עור פניה שהוא הדבר החשוב לה ביותר, בידיים של כל רופא או קוסמטיקאית. ישנן קוסמטיקאיות פרה רפואיות, הלומדות באמצעות השתלמויות שונות בחו"ל את השיטות החדישות  עבור מתיחת עור פנים כאשר יש מאחוריהן ניסיון רב שנים בתחום זה. אחת מהקליניקות הידועות בבעלותה של נטלי פרץ משתמשת בשיטה זו, כאשר הטיפולים הם מבוקרים ונעשים בקליניקה המקצועית של נטלי בראש העין. לנטלי, מאות לקוחות מרוצות שתמיד חוזרות אליה וממליצות לחברות על הטיפולים השונים  הכוללים העלמת קמטים  מעור הפנים, מהצוואר ומאזור המחשוף ואפילו בכף היד.

 

פגישת ייעוץ חינם

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם ולא מחייבת נשמח לפגוש אתכן.
נא השאירו פרטים ונחזור אליכן בהקדם האפשרי.

השארת תגובה