מתיחת עור למחשוף- טיפול  חדשני שאינו פולשני עם תוצאות מדהימות

 

נשים מתחילות לדאוג, כאשר הן עוברות את גיל 40. הן רואות במראה, קמטי הבעה או הידלדלות של העור באזור הצוואר ומטה לכוון עצמות הבריח והחזה. היום כבר אין צורך להגיע למנתחים הפלסטיים, לשלם הון ולעבור טיפול פלשני הכרוך בהחלמה ארוכה וכואבת של עור הפנים או הצוואר. באמצעות טיפול חדשני כמו מתיחת עור למחשוף,מדובר על טיפול הנקרא פלזמה בוסטר המבטיח מראה רענן, צעיר וטבעי מה שמחמיא לעור הפנים. יש לציין כי טיפול זה, לא בלבד שמשפר את מראה העור ומעניק לו גמישות והעלמת קמטים וקמטוטים, כי אם גם משנה את גוון העור והוספת נפח באזורים שבהם ישנה הידלדלות העור.

 

באמצעות הזרקת הפלזמה למטרת מתיחת עור למחשוף, ההגעה היא לשכבות העמוקות בעור, מה שמעניק תוצאות טובות למשך שנתיים. מדובר על פלזמה, הנמצאת  בדם שלנו  ומכיל ומרים טבעיים וחיוניים למראה עור חלק, גמיש וזוהר.

 

כיצד מתבצע טיפול מתיחת העור באמצעות הפלזמה?

 

בשלב הראשון של הטיפול, נלקח דם מהמטופלת  והשלב השני הינו תהליך המעשיר את הפלזמה והופך אותה לחומר הנקרא PRP, מאנגלית- PLATELET RICH PLASMA.  את החומר המועשר, מזריקים לנקודות שונות באזור המחשוף או הפנים. האיכויות הגבוהות של הפלזמה, מבטיחות שינוי לטובה גם באלסטיות של עור הפנים והוא אף הופך להיות מוצק וחלק יותר. הליך של מתיחת עור למחשוף נמשך כ-30 דקות ואין צורך בהרדמה וכן, הטיפול עצמו אינו מכאיב. היום, נשים רבות מטפלות בטיפולים שאינם פולשניים ומשיגות תוצאות מעולות לעור פנים מתוח וצעיר יותר.

 

טיפולים מקצועיים  למתיחת עור פורצי דרך

 

בכדי לבצע טיפולים קוסמטיים שאינם פולשניים, יש להגיע לקליניקה מוכרת כאשר הקוסמטיקאית הינה פארה רפואית ויש לה שנים של וותק וניסיון. כזאת היא נטלי פרץ, אשר עוברת כל תקופה מסוימת השתלמויות בארץ ובחו"ל. נטלי, הביאה את השיטה החדשנית פורצת הדרך עבור מתיחת עור למחשוף באמצעות שיטת הפלזמה.{PRP}. טיפול זה מבוצע בהזרקות מדמה של המטופלת כאשר נוזל זה, מכיל מינרלים, חלבונים וחומצות אמינו, מה שתורם לבריאות העור ולהחלקת הקמטים וכן הוספת נפח באזור המחשוף הכולל את הצוואר. את הטיפולים ניתן לבצע במרכז לטיפולים הקוסמטיים של נטלי פרץ בראש העין.

 

 

 

השארת תגובה