מתיחת עור הצוואר

מתיחת עור הצוואר

 

איכות העור שלנו נפגעת בשל הזדקנותו, חשיפה לשמש, עישון, אקלים, תזונה, תרופות ותורשה. ישנה חשיבות גבוהה בשמירה על עור הפנים. יש לציין כי גם תוצאות ניתוח או טיפולים אסטטיים תהיינה פחות מוצלחות למי שהיא בעלת עור זקן ולא גמיש ובעלת קמטים רבים. לא רק הפנים מתקמטות, כי אם הצוואר נעשה רפוי ולכן, יש לבצע בו מתיחת עור הצוואר, באמצעות שיטות שונות שהן לא בהכרח מצריכות ניתוח ע"י רופא פלסטי. באמצעות טיפולי אנטי אייג'ינג, נשים רבות מנעו את הניתוחים הפלסטיים אם בפניהן או בצווארן.

 

ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של מתיחת עור הצוואר באמצעות פלזמה- הראשון הינו טיפול בודד המסתייע באנרגיה גבוהה והסוג השני- טיפולים רבים שמתבצעים כל שלושה שבועות וכולל 3 טיפולים. טיפול זה, נעשה באמצעות אנרגיה נמוכה ולכן תופעות הלוואי, תהיינה מתונות יותר. על מנת להתאים את אחד משני סוגי הטיפולים,  יש להבין תחילה איזה סוג טיפול נדרש, הן מבחינת תופעות הלוואי וההתאוששות מהטיפולים ובאיזה מהם לבחור.

 

כיצד מתבצע טיפול מתיחת העור באמצעות פלזמה?

 

החלק הנוזלי של הדם נקרא פלזמה שבו מתקיימים תאי דם שונים ולכל תא יש את התפקידים שלו, חלק של התאים הללו,קשור לעידוד צמיחת התאים בעור והכוונה היא אל אנטי אייג'ינג. תאים אלה למעשה, נקראים טסיות הדם ותפקידם העיקרי הוא בקרישת הדם. שיטה זו שמשה כירורגים רבים בזמנו בטיפול בפצעים שקשה לרפא. החידוש הוא בעצם רענון העור מטעמים אסטטיים כך שהשימוש בו הוא גם מחוץ לחדרי הניתוח וכעת נעשה בו שימוש אסטטי למתיחת עור הפנים וכן עבור מתיחת עור הצוואר. אם תחשבו, מדובר על הנדסה ביולוגית לכל דבר.

 

חומר זה נלקח מגופה של המטופלת והוא בעל אפקט ארוך. השיטה הינה דומה להזרקת בווקס ומילוי הקמטים. החומר הנלקח מהדם, מייצר באופן טבעי את ההתחדשות של תאי העור ולא באמצעות פגיעות בעור גון פילינג עמוק וכן, אינו משתק את השרירים בדומה לבוטוקס.

    

מתיחת עור הצוואר בשיטת הפלזמה באמצעות קליניקה מקצועית בראש העין

 

השיטות השונות והחדישות ביותר של מתיחת עור הצוואר נמצאות בקליניקות המוכרות של קוסמטיקאיות פארה רפואיות אחת מהקליניקות הידועות המבצעות טיפול זה באופן המקצועי ביותר, הינה הקליניקה של נטלי פרץ הנמצאת בראש העין. נטלי הינה קוסמטיקאית פארה רפואית, בעלת ניסיון של הרבה שנים והיא משתלמת בארץ ובחו"ל בשיטות החדשניות ביותר למתיחת עור הפנים והצוואר ללא ניתוח. נטלי מבצעת טיפולים רבים כגון הסרת שיער לצמיתות, טיפולי פנים, איפור קבוע, המסת שומן בקור ועוד.

השארת תגובה