מהפכת הקוסמטיקה של ג'רנטיק

כקוסמטיקאית שעובדת שנים רבות ובעלת המרכז לטיפולים אסטטיים אני מרגישה מחוייבת לכתוב לכם את זה נשים יקרות ולהכיר לכם שיטה שונה מכל מה שהכרתם עד היום בתחום היופי והקוסמטיקה – לשיטה הזאת אחראית חברת ג'רנטיק.

כן, אני בדרך כלל לא נוטה לפרסם חברה כזאת או אחרת אבל כאן אני עושה את זה מכל הלב והנשמה כי אני פשוט רואה את התוצאות כל יום והתגובות מהלקוחות פשוט מדהימות.

אז מי היא חברת ג'רנטיק?

ג'רנטיק קיימת 30 שנה בעולם הקוסמטיקה ולמעשה תמיד נמצאים בחיפוש אחר הטכנולוגיה החדשה שתגרום לך להיות הכי יפה ולעורך להיות הכי זוהר שיש. המטרה העיקרית של החברה היא לייצר טיפול מותאם לכל אחת ואחת על מנת ליצור הרמוניה בין האישיות והנשיות שלה. התפיסה הטיפולית של ג'רנטיק מעמידה אותה בצמרת של חברות הקוסמטיקה הטיפוליות כאשר החברה מעמידה צי של מומחים ומדריכים מוסמכים אשר עושים לנו את החיים קלים יותרJ למוצרים של החברה יש אישור שיווק משרד הבריאות כמובן וכולם נמצאו בטוחים ויעילים לשימוש.

מהפכת הקוסמטיקה של ג'רנטיק
מהפכת הקוסמטיקה של ג'רנטיק

השיטה של ג'רנטיק

אז לפי הקטלוג הרשמי של החברה השיטה שלהם מבוססת על העקרונות הבאים:

  1. שימוש בנהלי טכנולוגיה גבוהים לצורך העשרת נוסחאות המוצרים באצעות חומרים טבעיים ופעילים יותר
  2. לשאוף לסינרגיה ביניהם לטיפול יותר עמוק באפידרמיס.
  3. להבטיח איכות תוך בדיקה מתמדת של כל המוצרים לפני, תוך כדי ואחרי הייצור.

על מנת שתבינו יותר על השיטה הינה ציטוט של רוזט וויצמן מנכ"ל ג'רנטיק ישראל:

"השיטה של ג'רנטיק מבוססת על המחשבה שלא באמת ניתן לעצור את השעון הביולוגי ואי אפשר להפוך אנשים בני שישים לצעירים בני עשרים, אבל כן ניתן לעכב את ההזדקנות של העור ולסייע לגוף לשקם את עצמו.

החומרים הביו טכנולוגיים מורכבים מתמיסות שונות הלקוחות מעולם הצומח והים. החומרים מרוכזים במינון הומיאופתי ומכאן החשיבות בשיטת הטיפול של ג'רנטיק בתהליך החדרתם לגוף דרך העור בכמויות מזעריות"

אז נשים יקרות, כשהטיפול בסימפטומים החיצוניים אינו מספיק ונדרש טיפול יסודי יותר זה בהחלט המקום לפנות לג'רנטיק חברת הטיפוח הצרפתית שגרמה בשנים האחרונות למהפכה גדולה בתחום הקוסמטיקה וחידוש העור ופנים הגוף. המוצרים שלהם מטפלים בין היתר בנושאים הבאים:

קמטים, צלוליטיס, השמת יתר,עור החזה, עור ישבן מדולדל, צלקות וכתמים, נקודות שחורות, שקיות ועיגולים שחורים , דלקות, עפעפיים, יובש, טיפוח השיער ועור הקרקפת.

 

נטלי פרץ

השארת תגובה