לאהוב את הגוף שלך

 

כל קוסמטיקאית או בעלת מכון יודעת שלרוב היא גם קצת כמו פסיכולוגית. שומעת סיפורים רבים במהלך היום, על הגבר המדהים או על מקום העבודה, על הבוס הקשה, ועל הילדים שמגיעים בשבת. כמעט כל הנשים (ממש קונצנזוס!) מספרות בשלב כזה או אחר כמה היו רוצות להיות רזות יותר, חלקן התחילו דיאטות, חלקן כושר וספורט, חלק מהנשים כבר התייאשו.

העניין של נשים בגזרתן משתנה ומאוד תלוי בגורמים רבים בדרך כגון: גיל, מספר הריונות, דיאטות חוזרות שמקשות על האלסטיות של העור ועוד הרבה סיבות שמוסיפות עודף שומן שנובע מבקרה לא טובה על הקלוריות שבגוף.

 

אז מה ניתן לעשות כדי להרזות?

ראשית לפני שאני מפרטת לך מה יש לעולם הקוסמטיקה להציע (ויש המון!) אני מציעה לך להתחיל מהכותרת למעלה ופשוט לאהוב את הגוף שלך כבר עכשיו, לסמוך עליו, להאמין בו. הרבה מכשלונות הדיאטות והסיפורים שאני שומעת נובעים ממעגל קסמים כזה של שנים של נשים שפשוט לא אוהבות את גופן, מרעיבות את עצמן רוב הזמן, עושות דיאטות על דיאטות והופכות את גופן לכלי ניסויים כאילו שזה לא הבית שלהם, המקום בו הנשמה חיה!!! אז ראשית, תאהבי את מה שיש לך כבר עכשיו – זה יפתור לך 50 אחוז האמיני לי

אני ממליצה על לשלב. ספורט שאת אוהבת, עם תפריט שמקנה לגוף שלך את התזונה הנחוצה לו, ופעולות טיפוח המשלבות עיצוב, החלקה, ושיפור של זרימת הדם בעור.

לאהוב את הגוף שלך

קומסטיקה ודיאטה? ממתי?

או...בוודאי שיש קשר! הנה אפרט לך כאן מספר פעולות מיידיות שישפיעו על הגוף שלך:

  1. פילינג לגוף – GER PEEL, הפילינג הנהדר של חברת ג'רנטיק הצרפתית מסיר תאים מתים ולכלוך תוך המרצת תהליך חידוש העור. העור מקבל מראה זוהר ועדין ומוכן לקבל טיפולים אחרים.
  2. Veinulo special – אמפולות לגוף, מיועדות לרגליים, גרסה מרוכזת המיועדת לרגליים כבדות ועייפות יותר ולבעיות השמנה רציניות
  3. קרם גוף PERFECT BODY – אידיאלי ומתאים לאישה הלחוצה, קרם "הכל כלול" המסלק רעלנים, מקל על הרגליים, מחטב את הגוף וממצק את רקמות העור.
  4. המסת שומן בקור – אחד הטיפולים היעילים המתאימים לאנשים הסובלים ממצבורי שומן בגוף. הטיפול מתבצע על ידי מכשיר מיוחד המעביר קור לתאי השומן תחת העור, פעולה פשוטה ללא הרדמה או ניתוח עם תוצאות נהדרות!!

נטלי פרץ.

השארת תגובה