טיפולי פנים

 כולנו רוצות עור פנים חלק, צעיר ורענן. חלקנו משקיעות בטיפולי פנים שגרתיים ובמריחת קרמים שונים ומגוונים אבל הרבה מהפעולות שלנו לא מטפלות בבעיה עצמה וכאן יש לי בשורה בשבילכן!

חברת הקוסמטיקה והיופי מצרפת ג'רנטיק הבינה שטיפול בסימפטומיים חיצוניים לבד אינו עוזר ונדרש טיפול יסודי יותר בעור הפנים והגוף שמתבלה ומזדקן עם השנים. המוצרים הייחודיים של ג'רנטיק מבוססים על תמציות ביו- טכנולוגיות ומציעות טיפול ממוקד ושונה מכל מה שהכרנו.

תכשירים מומלצים

השנים עוברות ועורנו הופך להיות דהוי, מדולדל, חסר גמישות ואלסטיות (והפוטושופ עובד שעות נוספותJ) חשוב להעניק לעור את המרכיבים הפעילים הדרושים על מנת להחזיר לו את הברק והרעננות. כן, יש המון תכשירים שונים ומגוונים אבל כאן חשוב לשים לב לתת לעור פתרונות שיטפלו בשורש הבעיה ויספקו פתרון עמוק וטוב יותר, כזה שישאר לאורך זמן.

הקרמים של חברת ג'רנטיק מומלצים מאוד לעור הפנים והתוצאות לא מאחרות להגיע:

 

  • SYNCHERO – קרם בסיס לפנים

קרם המחייה ומחדש את העור. מעניק לפנים רעננות וזוהר, זהו הקרם הבסיסי של החברה ומתאים לשימוש אחרי רוב התכשירים וגם בשילובם. הקרם ממריץ את תהליך חידוש התאים

 

  • SYNCHERO 2000 – קרם בסיס משופר

בעל אותם מרכיבים כמו הקרם הבסיסי אך מגיע עם מרקם רך יותר ופחות שומני. הקרם הזה מומלץ לכל סוגי העור.

 

  • symbIOSE – קרם יום/ לילה

קרם המלחלח את העור ומגן עליו מפני נזקי השמש והאקלים הודות למקדמי ההגנה שלו, בעל מרקם עדין ומקנה לעור מראה מט ומוכן לאיפור.

 

 ולמתאפרות שבינינו...

אחד הכללים הבסיסיים לשמירה על עור פנים נקי וזוהר הוא ניקוי יסודי של האיפור מהעור. זיהום ועודף חלב סותמים את הנקבוביות ומזהמים אותו ולכן ההמלצה הראשונית היא לנקות את העור ולהסיר את האיפור. מצרפת לכם כמה תכשירים מומלצים:

  • Glycol - חלב פנים ומסיר איפור

 

 תכשיר זה מסלק בעדינות את כל האיפור מהעור ומעניק תחושה של עדינות ונינוחות.

 

  • FIBRO – מי פנים

תכשיר מצויין ואידיאלי להשלמת הפעולה של הGLYCOL, ללא אלכוהול. מי הפנים האלו מכילים תרכובת צמחים הפועלת בסינרגיה ומווסתת את רמות הPH של העור.

 

  • DERMA – סבון ניקוי נוזלי

מתאים לעור שמן ובעייתי, מכשיר אשר מרפא, מחטאף ומייבש קלות את עורך.

זיכרו שבסופו של דבר אפשר להלחם בהזדקנות העור בשימוש נכון וטיפול יעיל ותוך תחזוקה שוטפת כמובן. מוזמנים להתייעץ על תכשירים ומוצרים שיגרמו לעורכם להיות צעיר, רענן וזוהר כמו פעם.

טיפולי פנים
השארת תגובה