חשיבות הטיפוח בבית

בין הטיפולים השגרתיים במכון הקוסמטיקה ישנה חשיבות עליונה לטיפוח ותחזוקת העור בבית. כפי שניתן לשמור על הכושר בבית, על הדיאטה, אז כך גם על העור שלנו. תחזוקה נכונה וטיפוח של העור בבית יגרמו לעור להראות הרבה יותר טוב ולהיות מוכן לטיפול הקוסמטי הבא. בנוסף, תחזוקה נכונה של העור בבית תטיב עימך מאוד בתקופות עמוסות ולחוצות יותר, בהן יהיה לך קשה להגיע למכון. ישנה חשיבות גדולה לטיפוח בבית היות ושינויי הטמפרטורות משפיעות באופן ישיר וניכר על העור ולכן יש לטפל בו באופן קבוע ולא לחכות רק לטיפול הקוסמטי במכון.

 

כמה טיפים לטיפוח העור בבית:

  1. קרם פנים לבוקר נפלא- המלצתנו החמה היא להתחיל את הבוקר במריחת קרם פנים (על עור נקי). ניתן לרכוש קרם פנים ייעודי לפי סוג האקלים. הקרם יחזיר את הרעננות והברק לעור שלך.
  2. שימוש בסרום לבוקר טוב -  סרום הינו המוצר המזין ביותר לעור היות ומכיל חומר בריכוז גבוה. ישנם סרומים המומלצים מאוד למריחה בבוקר (מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו). התוצאות עם הסרומים פשוט מדהימות ואת תרגישי את השינוי מקצה לקצה תוך ימים ספורים. הסרומים מכילים חומרים הממריצים את הפקת הקולגן בעור ולמעשה מונעים התכווצויות שרירים ואת היווצרות הקמטים.
  3. מסיכת הזנה – העור שלנו שחשוף למזג האוויר ולשינויים בטמפרטורה בין העונות השנות זקוק לטיפול יעיל, ואין טוב יותר ממסיכת הזנה שמטפלת בצורה יעילה ביובש שבפנים. את המרכיבים של המסיכה ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאית.
  4. פילינג ביתי – אחד הפתרונות המצוינים לעור שלך הוא טיפול הפילינג. הפילינג מכיל מוצרי קוסמטיקה ייעודיים הניתנים לרכישה אצל הקוסמטיקאית. הפילינג למעשה מסיר את התאים המתים שבעור ונלחם בסימני ההזדקנות, היובש, הסימנים והכתמים. כמובן שמומלץ להתייעץ עם הקוסמטיקאית לגבי התאמה של מוצרי הפילינג לסוגי העור השונים.

אז נכון, ביקור במכון הקוסמטיקה הוא בילוי נפלא בשבילך אבל חשוב גם מאוד לשמור על שגרה מטפחת ואינטימית של טיפולים ופינוקים שהם רק שלך, במקום הכי אהוב עלייך. בבית. 

השארת תגובה