מאמר הקפאת שומן

כמה חיכיתי לחזור אליו!! כל כך התרגשתי לראות אותו!! הרבה זמן לא היינו ביחד, הוא היה בשלו ואני בשלי. זאת הייתה תקופה לא מי יודע מה עבורי, לא אשקר. מידי פעם הסתכלתי עליו, אני חושבת שהוא גם נעץ בי מבט אבל לא הייתי שם. פשוט לא הייתי שם. הוא כבר לא התאים לי. עברנו תקופות מדהימות ביחד. אני זוכרת שבילינו יחד בחתונה של אחי, ואפילו לקחתי אותו למסיבה אחת שהייתה בנמל, והיה לנו זמן פשוט מדהים. הוא היה כל כך נוח. אבל עכשיו שמעתי מחברה שאולי יש פתרון, שאולי אצליח לחזור אליו, רק מהמחשבה שבקרוב הוא יחזור אלי אני לא יכולה לישון.

כמה שהתגעגעתי אליך – מכנס לייקרה מידה 28!!!

עידן הקרח

כן, כן בנות. לא צריך יותר מדי להתגעגע ולחלום כי המציאות החדשה כבר פה ובמציאות הזאת ניתן להגשים כל דבר. מאז ומעולם המראה החיצוני העסיק אותנו וכולנו כבר יודעים את ההשפעה שלו על האושר שלנו, על ההרגשה הפנימית.

החידושים האחרונים בתחום הדיאטה יצרו מציאות חדשה, פשוטה, בה ניתן להשיב את המראה החטוב ולהזדכות על השומניםJ דמייני לעצמך שוב את הרגליים, הברכיים, הישבן, הידיים והבטן כמובן והכל כמו פעם, חטוב ויפה וללא מצבורי השומן שנוספו להם עם השנים. הרבה מן השיטות לחיטוב הגוף מערבות טיפול פולשני מלווה בסיכונים ואי נוחות. בשיטה החדשה הפעולה אינה

פולשנית ללא הרדמה או אלחוש והחזרה לשגרה היא מיידית.

באילו חלקים בגוף ניתן לטפל?

טיפולי הקפאת השומנים נעשים בעיקר באיזורי שומן בבטן העליונה והתחתונה, מותניים, קו חזייה בגב, ירכיים ואפילו בסנטר. המסת השומן יכולה להתבצע באיזורים אילו וגם באיזורים נוספים בהתאמה אישית שתיערך מול הצוות המקצועי של המכון.

איך מתבצע הטיפול?

טיפול הקפאת שומן מתבצע על ידי מכשיר מיוחד המעביר קור לתאי השומן תחת העור. כל זאת מבלי לפגוע בתאי שומן אחרים. הקור למעשה מבודד את תאי השומן ומקפיא אותם. לאחר הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המתים ומסלק אותם לצמיתות ואת מקבלת מראה גוף חטוב ובגזרה עליה חלמת כבר הרבה מאוד זמן!

 

מאמר הקפאת שומן
השארת תגובה