הקפאת שומן

מומלץ בחום ובקור 🙂

נטלי בביוף

אנחנו בעידן בו הכל אפשרי!

מה שחלמנו עליו רק לפני כמה שנים, מה שנראה כמו פנטזיה מטורפת ובלתי אפשרית הפך למציאות מוחשית, אמיתית. אני מדברת על הטרנד הכי חם ולוהט בעולם האסתטיקה. טוב לוהט קצת קשה להגיד... אחרי הכל מדובר על הקפאת שומן בקור, טיפול אשר מאפשר לכם להפרד בצורה חכמה ובריאה ממצבורי השומן וכל זאת ללא תהליך פולשני, כואב וארוך.

הטכנולוגיה החדשה של המסת השומן היא הדבר הכי גדול שקיים בתחום עיצוב גוף. התגלית המדעית נחשפה על ידי שני רופאים מהאוורד ובוסטון שהוכיחו שתאי השומן התת עוריים רגישים לקור יותר מכל רקמה אחרת בגוף. פריצת הדרך הזאת מאפשרת למעשה תהליך מבוקר של פירוק תאי השומן , כאשר לאחר הפירוק התאים מוסרים בתהליך טבעי ואורגני.

 

מי הקהל המתאים לטיפול המסת שומנים בגוף?

הטיפול מתאים לכל אותם אנשים אשר סובלים ממצבורי שומן בעיתיים אשר אינם מגיבים לפעילות ספורטיבית או לדיאטה. הטיפול מתאים לאנשים אשר שאיבת שומן בהרדמה כללית אינה מתאימה להם, חלקם בגלל החשש מהרדמות וניתוחים וחלקם בגלל ההתאקלמות שלאחר מכן. טיפול המסת השומנים נעשה ללא מחטב או חגורת לחץ ובעצם מאפשר לחטב את הגוף באזורים מסוימים על ידי פעולה יחסית פשוטה וללא ניתוח או הרדמה.

 

איך מתבצע הטיפול?

טיפול הקפאת שומן מתבצע על ידי מכשיר מיוחד המעביר קור לתאי השומן תחת העור. כל זאת מבלי לפגוע בתאי שומן אחרים. הקור למעשה מבודד את תאי השומן ומקפיא אותם. לאחר הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המתים ומסלק אותם לצמיתות ואת מקבלת מראה גוף חטוב ובגזרה עליה חלמת כבר הרבה מאוד זמן. לרוב התהליך של הטבעי של פינוי תאי השומן לוקח בין חודש וחצי לשלושה חודשים ואז ניתן למעשה להבחין בתוצאות.

 

חשוב לדעת: טיפולי המסת שומן בקור אורכים כשעה. במשך הטיפול המטופל שוכב בנינוחות ויכול לקרוא, להאזין למוסיקה, או לצפות בטלוויזיה. לאחר הטיפול ניתן להמשיך בשגרת היום הרגילה. אין בטיפולי המסת שומן בקור תופעות לוואי.

הקפאת שומן
השארת תגובה