הסרת שיער

תחשבו רגע מכמה דברים נפרדנו בשנים האחרונות? לא בגלל שהם לא היו טובים אלינו, בגלל שהגיעו דברים הרבה יותר טובים!!!

השינויים והחדשנות שהגיעו לא פסחו על עולם היופי והקוסמטיקה ועשו יפה שלום לגילוח והשעווה - השיטות הישנות של הסרת השיער.

הסרת השיער לצמיתות כבר עשתה מהפכה בתחום הסרת השיער ונפרדה מתחושת האי נוחות המוכרת. אני בעצמי זוכרת את התקופה הזאת של השעווה,הגילוח והמריטה על ידי מכונה חשמלית וכמה כאבים, סימנים ותחושות אי נוחות עלו במהלך הטיפולים ואחריהן.

הסרת שיער - תחושת בטחון!

הסרת שיער זה בראש ובראשונה ההרגשה הטובה, הבטחון העצמי, הדימוי, תחושת הגאווה. מגיל הנעורים שהשיער צומח בנות מופעלות על ידי "רודן" השיערות שצומחות בגוף. הבנות המבויישות היו מתחילות טיפולים בשעוות ומריטות והאי נוחות רק גברה, הסימנים, האדמומיות, הטיפולים הלא נגמרים. כמה מודעות ישנה היום להרגשה הפנימית שלנו, לשקט הזה. כשאנחנו מרגישות טוב, יפות ובטוחות אנחנו נפלאות. אין סיבה לא להרגיש ככה בעידן החדש.היום אפשר להיות יפות ואסתטיות ללא חשש ולהסתובב בתחושת גאווה ובטחון בבית הספר, במקום העבודה, בבית, בים ובבריכה.

 

איך מתבצעים הטיפולים?

הטיפולים מתבצעים במספר שיטות ובמספר מכונות ומבוצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן אשר עבר הכשרות רבות ולמד את כל החידושים בתחום הסרת השיער. הצוות מיומן בהתאמת הטיפול למטופל – דבר חשוב מאוד בפני עצמו.

המכשור החדש במרכז הטיפולים עונה לכל סוגי העור וסוגי השערה השונים. הסרת השיער בלייזר היא הטכנולוגיה היעילה ביותר היום המאפשרת הסרת שיער משטחים עור גדולים ובפרקי זמן קצרים. הטיפולים במכשיר ללא כאבים ומותאמים גם לבעלי עור כהה. היתרון הגדול הוא שאין צורך במשחות הרדמה לפני הטיפול.

 

כמה מילים מנטלי:

אלפי מטופלים נהנים היום מעור חלק וסיפורי ההצלחה לא פוסקים. הסיפורים הם תוצאה של טיפול מקצועי בהתאמה אישית. העידן החדש מופלא ומזמין אותך להרגיש טוב עם הגוף שלך, בטיפולים קצרים, ללא כאב, עם תוצאות של גוף חלק ונקי משערות, קדימה לים!!!

מאמר הסרת שיער
השארת תגובה