הסרת שיער בלייזר / נטלי בביוף

גוף יפה ואסתטי הוא חלומם המשותף של נשים וגברים מגילאי הבגרות הצעירים. נושא השיער הוא נושא רגיש כבר שנים רבות ובעצם מעסיק את כולם לעיתים אף בצורה אובססיבית היות ויש לו מרכיב חשוב בתחושת החופש והביטחון העצמי. נשים מגיל צעיר מאוד משקיעות מעצמם הרבה זמן וכסף בשביל תחושת הנוחות המשחררת ועל מנת שירגישו טוב עם עצמן. תחום הסרת השיער עבר עם השנים גלגולים רבים. השיטות הישנות של השעווה, מכשירי מריטות השיער החשמליים והמשחות הופכות להיות פחות רלבנטיות ומחליפה אותם בגדול טכנולוגיה שכבר קיימת למעשה שנים רבות וזאת טכנולוגיית הסרת השיער בלייזר.

מגיע לך להרגיש טוב עם עצמך!

הסרת השיער בלייזר הינה הטכנולוגיה היעילה והטובה ביותר היום בתחום הסרת השיער ומאפשרת להסיר שיער משטחים גדולים ושונים בגוף ותוך זמן קצר. ריכוז גדול של אנרגיה יוצר את הלייזר וכך נוצרת קרן אור שלמעשה עוברת דרך העור ומשמידה את שורש השערה לטווח הארוך. המשמעות הגדולה של השמדת שורש הבעיה חוסכת מאיתנו את הצורך בשימוש המתיש והמייאש של השעווה, המשחות, ומכשירי מריטת השערות. מעבר לעקצוצים והגירודים שזה יוצר בעור, נשים רבות נאלצות לגדל שיער, לפעמים במשך חודש ימים, עד שיוכלו לגלח אותו בשעווה. אי הנוחות הזאת פוגעת משמעותית בביטחון העצמי, בחופש הנשי, ובתחושת השחרור שלהן. הזמן הרב והכסף שמושקעים בטיפולים האלו ותחושת "ההסתגרות" ו"ההתכווצות" שהטיפולים האלו גורמים מביאים היום את רוב האוכלוסייה לשיטה של הסרת שיער בלייזר שבמספר טיפולים בודדים ניתן להגיע לפתרון מצויין לטווח ארוך.


הסרת שיעררגע, מאיזה גיל ניתן להתחיל את הטיפול בלייזר?
לרוב הטיפולים יתחילו כבר בשלבי ההתפתחות הצעירים של הילדה במידה והיא חשה אי נוחות עם שיערה וגופה המתפתח. בדרך כלל זה מתרחש במעבר מיסודי לחטיבת ביניים בתקופת הגילוי העצמי שלה. מומלץ וחשוב מאוד להגיע למכונים שמאפשרים תהליך הסרת שיער שאינו מוגבל במספר הטיפולים, היות וזהו גם גיל ההתפתחות ההורמונאלית מה שלעיתים יכול להאריך את משך הטיפול. דווקא במקרה הזה הטיפול הממושך יותר גורם לילדה להרגיש טוב יותר עם עצמה, גופה ועם התהליך שעוברת.


האם הטיפול מתאים לבעלי עור כהה?
בהחלט!
היום מכשירי הסרת השיער החדשים מתאימים לכל צבעי העור. הדור החדש של המכשירים אינו פוגע בפיגמנט של העור בזכות גלי אור ארוכים יותר מבעבר ולכן מאפשר גם לבעלי עור כהה להסיר שיער בלייזר.


ובחורף? ניתן להסיר שיער בלייזר?
בוודאי, ואף רצוי!
תהליך הסרת השיער מורכב ממספר טיפולים שלפניהם ואחריהם עדיף להימנע מחשיפה ממושכת לשמש. בקיץ החשיפה הרבה לשמש יוצרת שיזוף בעור ולייצור מוגבר של פיגמנט המלנין בעור. במידה ומבצעים את טיפול הלייזר בחורף ניתן להגיע לתוצאות יחסית מהירות במספר קטן של טיפולים וכך להיות מוכנים, אסתטיים ומשוחררים כבר בקיץ הקרוב.