הסרת עור עודף

 

על פי רוב, עודפי העור בצוואר, מוסרים באמצעות ניתוח מתיחת פנים, כאשר במהלכו, עודפי העור בצוואר או בעפעפיים מורחקים באמצעות חתך בקדמת האפרכסת ומאחוריה. ניתוח זה, הינו מורכב וממושך כאשר ההחלמה שלו נמשכת כשבועיים והוא כרוך בסיכונים רבים. לאנשים מבוגרים למשל, יש עודף של עור בצוואר והם נמנעים מניתוח פלסטי בשל המורכבות שלו וכן, החשש שהניתוח לא יצליח באת האחוזים. היום, כבר ניתן לבצע הסרת עור עודף, באמצעות מכשיר חדשני הפועל על גלי אולטרה סאונד, כאשר התוצאות הן מידיות ואת השיפור הממשי ניתן לראות תוך 3 שבועות.

 

כיצד מסירים עור עודף מאזור הפנים והצוואר בשיטה החדשנית?

 

באמצעות גלי הרדיו, יוצרים בתוף רקמות השומן, חום אשר הורס את דופן התא, ולשפיכת תוכן התאים המכילים חומצות שומן וכולסטרול. ההחלמה לאחר ביצוע הסרת עור עודף באמצעות הטכנולוגיה החדשנית היא ללא כאבים ופחות שטפי דם. זו אינה פעילות פולשנית והאזור מאולחש באמצעות קרם מיוחד. לאחר הפעולה, ניתן יהיה לחזור לאורח חיים רגיל. המכשיר הייחודי, אף ממצק את העור, היות והחום פוגע בסיבי הקולגן ופגיעה זו, גורמת לכיווץ העור. יש לציין, כי  טיפול זה, ניתן לבצע בכמה מקרים כגון:

  • הרמת עור רפוי
  • מיצוק העור
  • חיזוק השכבה החיצונית של העור
  • הפחתת קמטי הבעה וקמטים סטטיים
  • עיכוב הזדקנות מוקדמת של עור הפנים או הצוואר

 

התוצאה היא זו שמדברת בעד עצמה, כאשר העור נראה צעיר, מתוח, בריא וזוהר.

 

הסרת עור עודף בשיטה חדשנית ללא ניתוח

 

בזכות הטכנולוגיה, אנו רואים היום נשים רבות, הפונות למכוני קוסמטיקה של קוסמטיקאיות פרה רפואיות, העושות פלאים במתיחת עור הצוואר, העפעפיים והפנים, מבלי הצורך בניתוחים פלסטיים הכרוכים בהחלמה קשה וכן בהון עתק. היום הסרת עור עודף, ניתן לביצוע בכמה טיפולים, ללא הרדמה מלאה כי אם באלחוש והתוצאות בהחלט מרשימות. בקליניקה הוותיקה של נטלי פרץ בראש העין, ניתן לבצע את כל סוגי הטיפולים להצערת העור, שיפור מראה המחשוף והצוואר, המסת שומן בקור למראה אסטטי ומחוטב באזורים שונים בגוף וכל שאר הטיפולים הקוסמטיים, הכוללים: טיפולי פנים, אנטי אייג'ינג, איפור קבוע ועוד.

השארת תגובה