מאמר היופי בעשור השישי

6:30, יום ראשון

שוכבת במיטה ומהרהרת בזמן האחרון שלי. משהו רגוע יותר, שלם, מותאם רק לי. נכנסתי לעשור השישי לחיי לא מזמן. אתם קולטים? העשור השישי לחיי!! רק הרגע רצתי עם ביקיני בים במסיבת סוף שנה, הנשיקה הראשונה, הפרידה ששברה את שנינו, המלחמה שעברנו יחד עם בננו הראשון, החתונה, הלידה, העבודות שהתחלפו, הנסיעות, הפקקים, הטיולים.....הכל טס לי עכשיו מול העיניים. ואני בתוך העשור השישי. לא מרגישה כלל. עוזבת הכל ומכינה לי קפה. זה מה שאני עושה כשאני מרגישה עמוסה מבפנים. אני מתיישבת לכתוב. הרבה דברים יושבים לי על הנשמה ומחכים לצאת. אני מאוד נרגשת לכתוב על כך. לראשונה אני מרגישה חיות ולהט שמזמן לא הרגשתי. אני מרגישה יותר מתמיד לאחרונה – עכשיו זה הזמן לעצמי.

 

בוקר חדש

פתאום אני יכולה להתעורר בלי הלחץ להעיר את הילדים, לארגן את הבית, להכין כריכים, בלי להסיע את הילדים למסגרות כשאני מתאפרת בין רמזור לרמזור, ואם להיות כנה עם עצמי – בקרים רבים יצאתי כמו שאני כי פשוט לא היה זמן, כי לא היה לי חשק, כי האנרגיות שלי הלכו לבעל, לילדים, למקום העבודה. אני זוכרת את השנים האלו טוב טוב. הייתי מורחת על עצמי חיוך בחניון ופוסעת למשרד הייתי במירוץ. הייתי ולא הייתי. המשקל שלי היה כמו רכבת הרים, נע בין מצבי הרוח, הנפש הייתה תקועה בפקק של רגשות אך בעיקר ההרגשה הייתה שלא מצליחה להגיע לעצמי. אבל עכשיו אלו בקרים חדשים. פתאום אני פוגשת את עצמי מול המראה ואני אוהבת. אני אוהבת לדעת שאני חזקה ויפה אחרי מירוץ חיים מרתק, אני אוהבת את הרוגע הזה עכשיו כשאני מתאפרת בשלווה מול המראה. העור נראה קורן ומאושר גם אחרי כל השנים הללו.

 

שגרה של טיפוח

וכך כשנכנסתי לגיל 50 הבנתי משהו חשוב.  אני רוצה לתת לעצמי לא פחות ממה שנתתי ב20 השנים האחרונות. אני רוצה להשקיע את כל האנרגיות שהשקעתי במרוץ - בעצמי. אני רוצה להתאפר, ולטפח עור שיראה צעיר יותר, להסתובב ללא קמטים, להיות מוארת. אני רוצה לחייך כשעומדת מול המראה, להקרין את האור הזה החוצה לעולם. יש לי עכשיו את כל הזמן שבעולם לעצמי, לאישה החזקה והיפה שאני. כששואלים אותי מה הסוד? אני עונה: הסוד הוא בטיפוח. הטיפוח החיצוני מקרין גם על הפנימי – וזה הסוד הגדול. אז מעבר לטיפולים במכון אני מטפלת בעצמי גם בבית – יצרתי לעצמי שגרה של טיפוח שכוללת קרמים, פילינג, שימוש בסרומים       שממליצה לי עליהם הקוסמטיקאית וכל מה שיכול לגרום לעור שלי להיות הכי קרוב לעצמי.   

יש הרבה יופי בעשור השישי והדבר הכי גדול הוא שיש גם זמן להנות ממנו!

 

מאמר היופי בעשור השישי
השארת תגובה