קוסמטיקה פארה רפואית

קוסמטיקה פארה רפואית

 

נשים מגיעות יותר אל קוסמטיקאית פארה רפואית מאשר לקוסמטיקאיות שפועלות בשיטות הרגילות. מדובר על טיפול שהוא מורכב בהרבה יותר ומושקעים בו החידושים האחרונים על פי דרישות השוק. ניתן להגיע לפתרונות מהירים ויעילים באמצעות טיפולים קוסמטיים שמבצעת קוסמטיקאית פארה רפואית שלמדה את שיטות קוסמטיקה פארה רפואית של נטלי בביוף.  קוסמטיקאית שהיא פארה רפואית, למדה שנים את המקצוע, כאשר לימודים של רפואת העור משולבים בהם. ההכשרה היא שונה באופן מהותי, מאשר הכשרה של קוסמטיקאית רגילה והטיפולים הם הרבה יותר מעמיקים, מה שמביא הרבה נשים לבחור בקוסמטיקאית שהיא פארה רפואית.

 

ההבדל בין קוסמטיקאית לבין קוסמטיקאית פארה רפואית

 

יש הבדל מהותי, בין קוסמטיקאית לבין קוסמטיקאית פארה רפואית. קוסמטיקאיות שהן פארה רפואיות, עסקות בטיפולי אנטי אייג'ינג, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים ועוד. קוסמטיקאיות שעומדות מאחורי מקצוע זה, הן בעלות הכשרה קלינית באמצעות הידע הרפואי שהן רכשו. מי שפונה אל קוסמטיקה פארה רפואית של נטלי בביוף יודע כי יקבל מענה שהוא באופי רפואי, מה שיעיל לטיפולי עורר, פטרת ציפורניים ועור עדין כאשר מעוניינים בטיפולי הסרת שיער בשיטה שהיא אינה מזיקה לעור או כואבת. גם פילינג עמוק, כאלה שמבצעי רק רופאי עור, ניתן למצוא בקרב קוסמטיקאית שהן פארה רפואיות.

 

התפקיד של קוסמטיקה פארה רפואית של נטלי בביוף רפואית הוא אינו טכני בלבד, כי אם הרבה מאוד מעבר לזה. יש לדאוג כי אם הגעתם אל קוסמטיקאית שהיא פארה רפואית יש לראות את ההסמכות שלה בקליניקה.

 

כיצד למצוא קוסמטיקאית פארה רפואית וותיקה?

 

כמו בכל חיפוש אחר בעלי מקצוע שונים, גם קוסמטיקאית פארה רפואית, יש למצוא על פי הוותק והשנים שבהן קיים המכון שלה. אחד מהמכונים המוכרים במרכז הינו המכון שמציע קוסמטיקה פארה רפואית של נטלי בביוף הנמצא בראש העין וקיים כבר מעל ל-15 שנה. נטלי, ערה לכל החידושים הקיימים בשוק ובודקת איזה טיפול או תכשירים קוסמטיים הם יעילים יותר על מנת להעניק מענה הולם למטופלות שלה שמלוות אותה כבר שנים רבות. נטלי פרץ בביוף, נוטלת אחריות רבה ועומדת בה, היות והיא למדה שנים וממשיכה להשתלם בהשתלמויות שקשורות לטיפולים חדשים של העור, טיפולי הסרת שיער והמסת שומן שהם מן המורכבים ביותר בשוק זה.

השארת תגובה