חידוש העור

חידוש העור

 

אם פעם שמעתם על טיפולים להצערת העור או חידושו זה היה נשמע לכם תמוה, אבל היום, בהחלט ניתן לבצע טיפולי עור שונים שמקנים לו גמישות, חיוניות, זוהר, העלמת צלקות, מילוי קמטים ופעולות שונות הנקראות חידוש העור במכון של נטלי בביוף. לרוב מדובר בעור הפנים שחשוב לנשים רבות, כך שלא יקנה להן מראה של עור עייף מאוד. ישנם טיפולים באמצעות מכשירים ותכשירים מתקדמים כגון לייזר, תאי גזע הזרקות של חומצות היאלורוניות שממלאות את הקמטים. טיפולים אלה הם חוזרים ויש לחדשם בכל שמונה חודשים לערך.

 

נשים וגם גברים, מתרחקים כמה שיותר מניתוחים פולשניים כגון ניתוחים פלסטיים, אם עדיין אזמל הניתוחים של המנתח הפלסטי אינו עדיין המוצא האחרון. ניתן לראות תוצאות כבר בטיפולים הראשוניים להצערת העור וחידושו. הטיפולים ייבחרו על פי סוג העור ונתוניו. למשל ישנן נשים שיש לחדש את עורן באמצעות פילינג עמוק שרק קוסמטיקאיות פארה רפואיות   ורופאי עור יכולים לבצע טיפול מורכב  זה. פילינג נקרא אף הוא חידוש העור במכון של נטלי בביוף  ויש לדעת מה סוגו והיכן ניתן לבצע אותו אצל מי שמקצועית בתחום ויש לה אישורים לבצע פילינג עמוק יותר.

 

מהי טכנולוגיית TMA והקשר שלה לחידוש העור?

 

מכשיר הנקרא TMA שיש בו מתכת בעלת מוליכות תרמית גבוהה ומצופה בשכבה של זהב טהור או טיטניום, הינו יעיל  עבור הצערת הפנים בקרב נשים שחשות כי עורן חייב בטיפול על מנת להקנות לו מראה צעיר ולא עייף וכן החדרה של קולגן שיגמיש יותר את העור. יש לציין  כי זוהי שיטה יעילה של חידוש העור במכון של נטלי בביוף.  שיטה זו גורמת למיצוק העור וניתן לראות תוצאות מוחשיות כבר לאחר חודש של טיפול כאש מדובר על 3 טיפולים עד 6. את הטיפול, ניתן לבצע בכל ימות השנה והוא מומלץ.

 

אחת הקוסמטיקאיות המוכרות יותר בארץ שמתמחה עם חידוש העור, היא נטלי בביוף שמנהלת מכון קוסמטי גדול בראש העין מזה 15 שנה. נטלי עברה השתלמויות והיא קוסמטיקאית פארה רפואית שמבצעת טיפולים מורכבים כגון: טיפולי פנים להצערת העור{אנטי אייג'ינג}, פילינג, המסת שומן בגוף,  הסרת שיער בשיטת IPL ועוד.

תגובה אחת
  1. חנה גרוס הגב

    מעוניינת בפרטים . להצערת העור והרמת עפעפיים

השארת תגובה