השבחת עור הפנים

השבחת עור הפנים

 

היום בניגוד ללפני כמה שנים טובות, ניתן להפחית את נזקי הגיל ולהעניק לעור מראה צעיר ורענן. ממש כשם שהצמחים מגיבים לחומרים מזינים, כך גם עור הפנים שלנו מגיב, כך שנוכל לגרום לתאים בעור שלנו להתחדש ולהקנות להם מראה צעיר בכמה שנים לפחות. הליך זה, נקרא השבחת עור הפנים בשיטת נטלי בביוף. רק קוסמטיקאיות שעברו הכשרה מיוחדת והן מנוסות כבר שנים רבות, יכולות לבצע הליך זה. קוסמטיקאיות מדופלמות שעובדות כבר שנים, תתאמנה את הטיפול הנכון על פי סוג עור הפנים. תכשירים שונים קוסמטיים שרק קוסמטיקאיות מחזיקות, מסייעות להצערת עור הפנים, מה שיעניק לו מראה זוהר, גמיש וחיוני.

 

שיקום העור בהליך של השבחת והצערת עור הפנים

 

בזמנו, כאשר לא היו עדיין קיימות הטכנולוגיות של הצערת העור והשבחתו, נשים היו ממהרות למנתחים פלסטיים ומוציאות הון תועפות על ניתוחי פנים כגון מתיחה. היום, נשים מעדיפות טיפולים שאינם פולשניים ונעימים יותר כמו השבחת עור הפנים בשיטת נטלי בביוף,  היתרון הוא שניתן לחזור מיד לשגרת החיים, בניגוד לניתוחי הפנים אשר הם יקרים מאוד, מגבילים נשים רבות ומאלצות אותם להישאר בבית תקופה ארוכה, להימנע ממגע עם שמש וכן ההחלמה עצמה אינה נעימה וכואבת.

 

ניתן יהיה להעלים באמצעות השבחת עור הפנים לפי שיטת נטלי בביוף, קמטוטים, פיגמנטציה כמו כתמים כהים בעור, רפיון העור ועוד. מיצוק עור הפנים הפך להיות נפוץ בקרב נשים רבות שמטפחות את עצמן והמראה החיצוני שלהן, במיוחד כאשר מדובר על עור הפנים חשוב להן כל כך.

 

המלצות חיוניות של אחת הקוסמטיקאיות המובילות להשבחת עור הפנים

 

אמנם ניתן  להקדים תרופה למכה ולעבור טיפולים שונים להצערת עור הפנים אבל על מנת להקדים תרופה למכה, כדאי תמיד להתחיל את טיפולי השבחת עור הפנים בשיטת נטלי בביוף מוקדם יותר. נטלי מנהלת מכון יופי מתקדם בראש העין מזה 15 שנה ומחזיקה בציוד המתקדם ביותר בתחום הקוסמטיקה. במכון, ניתן לקבל את כל סוגי הטיפולים כמו: הצערת והשבחת עור הפנים, טיפולי פנים, המסת שומן, הסרת שיער בשיטת IPL ועוד. נטלי פרץ בביוף,  עוברת הכשרות והשתלמויות רבות והיא מתעדכנת בשיטות החדישות ביותר להצערה והשבחה של עור הפנים ושאר טיפולים קוסמטיים שמתבצעים במכון היופי הוותיק שלה בראש העין.

השארת תגובה