הקפאת שומן

הקפאת שומן

 

עד היום ידענו  כי להיפטר מעודפי השומן בגוף ניתן היה לבצע זאת באמצעות דיאטות, ספורט או ניתוח לשאיבת שומן. היום השתנו פני הדברים וניתן לבצע טיפולים שונים רק במכוני קוסמטיקה מורשים כגון הקפאת שומן במכון של נטלי בביוף. הטכנולוגיות החדשות כגון המסת שומן בקור וניקוז לימפטי היא שיטה מוכחת שאינה פולשנית או חודרנית. תהליך זה, הינו ביולוגי המתבצע ללא הרדמה, כאבים או תופעות לוואי כלשהן. טיפולים אלה, הם אמנם ארוכי טווח אך הם חלק מטיפולים להעלמת צלוליטיס. יש לציין כי תאי השומן  רגישים לקור ובאמצעות פעולה מבוקרת, אשר רק במכוני קוסמטיקה מורשים כמו מכון היופי של נטלי פרץ בביוף, ניתן לבצע את הטיפולים בצורה מקצועית.

 

הקפאה של שומן תת עורי לפיסול וחיטוב הגוף

 

זו עובדה ידועה כי 90% מהשומן בגופינו, הינו שומן תת עורי והיתר הם תאי שומן תוך ביטני. אם אנו מדברים על דיאטה והורדה באחוזי השומן, אנו בעצם מתכוונים לשומן התת עורי, זו שנראית לעין. כאשר אנו מגיעים אל מכון לאסתטיקה לבצע טיפול הקפאת שומן במכון של נטלי בביוף, אנו נבצע סדרת טיפולים מבוקרים לחיטוב הגוף והצרת ההיקפים. תאי העצב ותאי העור, אינם רגישים לקור כמו תאי השומן כך שהמכשיר שמטפל בהקפאת השומן משפיע רק על תאי השומן שאותם אנו מעוניינים להעלים מגופנו.

 

כדאי לדעת כי לאחר טיפול של הקפאת שומן במכון של נטלי בביוף, אין צורך במחטבים שמקנים לנו הרגשת אי נוחות, כי אם החזרה לשגרה היא רגילה. ייתכן ותהיה תחושה של מקום רדום או כאב קל. התופעות הללו נעלמות לאחר כמה ימים. את ההשפעה של הטיפול, ניתן יהיה לראות רק לאחר 15 ימים ורק כעבור חודש, כבר ניתן יהיה לראות את התוצאה הסופית.

 

הטרנד של הסלבריטאיות הגיע לישראל- המסת שומן

 

הטרנד החדש של טיפול שהוא אינו פולשני לחיטוב הגוף, הגיע מארה"ב כאשר סלבריטאיות ידועות, התלהבו מהתוצאות. שיטה זו הומצאה ע"י מדעים בהאוורד ועתה היא מיושמת גם בישראל. אזורים קשים שלא ניתן להוריד את השומן בדיאטות או פעילות ספורטיבית כגון: בטן, ירכיים, ישבן, מותניים שכמות או גב ניתן יהיה לבצע הקפאת שומן במכון של נטלי בביוף ולזכות תוך זמן קצר יחסית, בגוף חטוב שיקנה במטופלו גאווה וביטחון עצמי רב.

השארת תגובה