המסת שומן

המסת שומן- כבר אין צורך בניתוח פולשני

 

נשים, אינן ממהרות לחדרי הניתוח על מנת לחטב את גופן, כי אם הן עושות זאת בדרכים חדשות ללא סבל או החלמה קשה. ניתן למצוא היום מכוני יופי שהם בעלי ציוד משוכלל אשר מסייע לנשים רבות להיפטר משומן באזורים בעייתיים כגון הבטן, המותניים, הירכיים, הזרועות והשוקיים וחלקים שונים בגוף. שיטת המסת שומן של נטלי פרץ בביוף, הינה שיטה חדישה כך שבאמצעות כמה טיפולים קבועים, כבר ניתן יהיה לחוש את ההבדל  בכל טיפול.

 

ניתן למצוא שיטות שונות של המסת שומן, כמו למשל באמצעות לייזר, אולטרה סאונד RF ועוד כאשר השיטה מתבצעת באמצעות אולטרה סאונד  השומן המומס מנוצל כדלק מטבולי.  יש לדעת כי המסת שומן מחייב ידע היות ורקמת השומן חשובה לשמירת מראה חיוני של העור. הרס של תאי השומן, עשוי לגרום להרעה במראה העור ולגרום למראה של עור רפוי או לשקעים. כאשר שיטות חדישות מיושמות תאי השומן אינם נהרסים, יידרשו יותר טיפולים אך שיטה זו היא בטוחה יותר.

 

המסת שומן ללא צורך בניתוח פולשני

 

זה היתרון הרב למי שמעוניינת להמיס שומן בשיטה החדשה באמצעות מכשירים משוכללים. מטרת הטיפול היא להעלים את תאי השומן והכוונה לאילו שאינם מגנים על השריר אלא גורמים למראה שמנמן. שיטות של המסת שומן הן שונות כמו:

 

  • לייזר
  • גלי רדיו{אולטרה סאונד}
  • אנרגיית קור
  • רטט
  • זריקות

 

עשנם מכוני אסתטיקה מוכרים שקיימים כבר שנים וניתן לטפל בהמסת השומן בצורה מקצועית ומבוקרת. יש לחפש מכון אסתטי שמעודכן בשיטות השונות להמסת השומן וכזה שמצויד במכשירים הכי משוכללים שקיימים בשוק. מומלץ לקבל המלצות ולבצע סקר מקיף לפני שמחליטים על מכון מסיים שיסייע לכן להיפטר מעודפי שומן מיותרים בדרך יעילה ללא כאבים.

 

להמיס שומן בשיטה הבטוחה במכון לאסתטיקה של נטלי בביוף

 

כמו כל דבר שנחפש או כמו כל בעל מקצוע, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בגופינו, יש למצוא את מכון האסתטיקה הטוב ביותר שיש לו שנים של ניסיון והצלחה רבה בקרב המטופלים. כזה הוא המכון של נטלי פרץ בביוף הנמצא בראש העין. המכון קיים כבר מעל ל-15 שנה ומנהלת המכון, נטלי בביוף, מביאה חידושים רבים בתחום ומעודכנת באמצעות השתלמויות שהיא מקפידה להשתתף בהן. נטלי מספרת כי טיפולים אלה מלווים בהרדמה מקומית, ההחלמה היא מהירה ואינה מלווה בכאב. תוצאות נראות שלושה חודשים לאחר הטיפול. נשים רבות שכבר ביצעו את טיפול המסת שומן של נטלי  פרץ בביוף מספרות שהן מרוצות וביטחונן העצמי שב אליהן, כאשר הן חטובות יותר ופרופורציונאליות.

השארת תגובה